Izložba QUO VADIS HOMO?

Izložba radova studenata Akademije umetnosti Novi  Sad “QUO VADIS HOMO?”

Kulturna stanica Svilara, Đorđa Rajkovića 6b, Sreda, 26. 02 2020. 19.00 časova.

Izložba QUO VADIS HOMO integralni je deo regionalne konferencije o platformskoj ekonomiji, The Reshaping Work Conference East and Southeast European (ESE) Edition koja se održava u zgradi Rektorata Univerziteta u Novom Sadu (27- 28. februar 2020), a koja je deo panevropske inicijative Reshaping Work, nastale u Amsterdamu 2016. godine.

Organizator konferencije, Centar za istraživanje javnih politika, ostvario je saradnju sa Akademijom umetnosti Novi Sad i Kulturnom stanicom Svilara, vođen idejom da se studenti predstave svojim radovima na zadate teme koje se tiču odnosa između umetnosti i tehnologije, čoveka i mašine, živog i neživog, i budućnosti rada u novonastalim okolnostima koje diktiraju neprestane tehnološke promene koje iz korena menjaju svet i čovekov identitet.

Realizaciju izložbe podržala je Delegacija Evropske unije u Republici Srbiji.

Učesnici izložbe:

DIZAJN VIDEO IGARA

1. godina:

Lazar Nećakov, Aleksandar Marković, Luka Bosnić, Melinda Višnjovski, Pavel Grnja, Lazar Stojanović, Aleksandar Stojanović, Luka Lončar, Manuel Zaković, Marina Stefanović, Ana Čaušoska, Stefan Vukobratović, Filip Bursać, Nikola Popović, Ensar Šaćirbegović, Dušan Pavlović

2. godina:

Stevan Stanišić, Aleksa Jovanović, Ognjen Bjeletić, Sara Čurić, Sofija Lalović, Sara Pikić, Katarina Tomić, Luka Kunović

ILUSTRACIJA

Danilo Andrić, Stefan Grković, Nikola Uzelac, Boris Stanišić, Nikola Uzelac

DIZAJN ENTERIJERA

Jelena Mišljenović, Nataša Domazetov

NOVI LIKOVNI MEDIJI

Srđan Šarović

SKULPTURA

Jovan Ranković

Posted in Dizajn enterijera, Ilustracija, Izložbe, Projekti and tagged .